All Leagues
NBA
WNBA
Olympic games
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Czech Republic
Czech Republic - Mattoni NBL
Teams
Pardubice
Josef Prihonsky
Josef
Prihonsky
Opponents
Aug 31, 1993 (30 years old)
Czech
1m89 / 6-2
PG
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="60266" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Josef Prihonsky has faced 408 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Awudu Abass
U20 Italy
(Euro U20)
1
Cory Abercrombie
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
Usti nad Labem
(CZE-1)
6
Alon Abramovich
U20 Israel
(Euro U20)
1
Admir Alic
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
NH Ostrava
(CZE-1)
Usti nad Labem
(CZE-1)
USK Praha
(CZE-1)
15
Antoine Allen
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Rashaan Edward Ames
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Marcel Anderson
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Petr Andres
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
3
Mihajlo Andric
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Klym Artamonov
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Karel Ausprunk
Lions J. Hradec
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
6
Lamb Autrey
Lions J. Hradec
(CZE-1)
4
Sasa Avramovic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Bojan Bakic
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Willy Anthony Bannister
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Raven Barber
Usti nad Labem
(CZE-1)
2
Drew Barham
Usti nad Labem
(CZE-1)
3
Riley Barker
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
2
Chadwick-Farrell Barnes
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Lubos Barton
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Martin Basta
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
Basket Brno
(CZE-1)
10
Lukas Bazant
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
15
Tyley Beaumont
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Jan Bejcek
Usti nad Labem
(CZE-1)
BK ARMEX Decin
(CZE-1 PO)
9
Uros Benacek
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Petr Benda
ERA Nymburk
(CZE-1)
12
Steven Bennett
Basket Brno
(CZE-1)
ERA Nymburk
(CZE-1)
3
Sinisa Bilic
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Jakub Blazek
Opava
(CZE-1)
22
Jaromir Bohacik
Prostejov
(CZE-1)
USK Praha
(CZE-1)
16
Petr Bohacik
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Andrija Bojic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Yannick Bokolo
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Tomaz Bolcina
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Demarius Bolds
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Pavel Bosak
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
10
Shamarr Bowden
Usti nad Labem
(CZE-1)
4
Tre Bowman
Siauliai
(EU-3)
1
Vojtech Bratcenkov
Prostejov
(CZE-1)
NH Ostrava
(CZE-1)
13
Domen Bratoz
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Evan Bruinsma
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Darryl Bryant
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Vaclav Bujnoch
Opava
(CZE-1)
3
Murphy Burnatowski
Usti nad Labem
(CZE-1)
2
Christian Burns
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Dwan Caldwell
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Corentin Carne
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Michal Carnecky
Usti nad Labem
(CZE-1)
7
Tweety Carter
ERA Nymburk
(CZE-1)
5
Leopold Cavaliere
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Dario Cefarelli
U20 Italy
(Euro U20)
1
Jakub Cejpek
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Arvydas Cepulis
Siauliai
(EU-3)
1
Ales Chan
USK Praha
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
6
Alexandre Chassang
U20 France
(Euro U20)
1
Vitalis Chikoko
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Matteo Chillo
U20 Italy
(Euro U20)
1
Adam Choleva
Prostejov
(CZE-1 PO)
1
Adam Ciz
NH Ostrava
(CZE-1)
13
D.J. Cooper
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
James Crowder
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Andell Cumberbatch
Basket Brno
(CZE-1)
1
Viktor Cvek
Opava
(CZE-1)
USK Praha
(CZE-1)
21
Nikola Cvetinovic
Basket Brno
(CZE-1)
2
Boris Dallo
U20 France
(Euro U20)
1
Jason Davis
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Shawn Dawson
U20 Israel
(Euro U20)
1
Maxime De Zeeuw
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Glen Dean
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Jiri Dedek
NH Ostrava
(CZE-1)
3
Amedeo Della Valle
U20 Italy
(Euro U20)
1
Michael Deloach
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Jiri Dihel
Opava
(CZE-1)
1
Ziga Dimec
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Michael Dixon
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Chris Dixon
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Mladen Djordjevic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Milutin Djukanovic
Opava
(CZE-1)
2
Djukan Djukanovic
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Nicchaeus Doaks
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
2
Petr Dokoupil
Opava
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1)
21
Fran Dougherty
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Kris Douse
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Rostislav Dragoun
Opava
(CZE-1)
NH Ostrava
(CZE-1)
8
Austin Dufault
NH Ostrava
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1)
3
Ondrej Dygryn
Basket Brno
(CZE-1)
6
Martynas Echodas
Siauliai
(EU-3)
1
J.K. Edwards
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Michael Efevberha
ERA Nymburk
(CZE-1)
5
John Eggleston
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Paul Egwuonwu
Basket Brno
(CZE-1)
3
Ram Elias-Pour
U20 Israel
(Euro U20)
1
Austin Emerson
Usti nad Labem
(CZE-1)
4
Samuel Faifr
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
5
Dalibor Fait
USK Praha
(CZE-1)
Lions J. Hradec
(CZE-1)
7
Matteo Fallucca
U20 Italy
(Euro U20)
1
Lukas Festr
USK Praha
(CZE-1)
12
Richard Field
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
10
Ziga Fifolt
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Adam Folker
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Michal Frohde
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Oleksandr Furs
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Djordje Gagic
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Deremy Geiger
Basket Brno
(CZE-1)
3
Tomer Ginat
U20 Israel
(Euro U20)
1
Shorown Glover
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Martin Gniadek
Opava
(CZE-1)
NH Ostrava
(CZE-1)
20
Adam Goga
Prostejov
(CZE-1)
1
Danny Goins
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Javier Gonzalez
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Troy Gottselig
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Justin Gray
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Justin Greene
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Pavel Grunt
USK Praha
(CZE-1)
11
Golan Gutt
U20 Israel
(Euro U20)
1
Darius Gvezdauskas
Siauliai
(EU-3)
1
Martin Hajek
USK Praha
(CZE-1)
1
Marek Hajek
USK Praha
(CZE-1)
3
Ferrakohn Hall
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Bryan Hammond
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Jakub Hanus
Lions J. Hradec
(CZE-1)
6
Pavel Harcar
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
8
Kevin Harley
U20 France
(Euro U20)
1
Vladimir Hejl
Usti nad Labem
(CZE-1)
2
Esian Henderson
Basket Brno
(CZE-1)
1
Daniel Hendrych
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
3
Petr Holy
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Vaclav Honomichl
Basket Brno
(CZE-1)
2
Darian Hooker
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Ladislav Horak
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
10
Pavel Houska
ERA Nymburk
(CZE-1)
12
Jakub Houska
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
13
William Howard
U20 France
(Euro U20)
1
Marian Hrabovsky
Basket Brno
(CZE-1)
6
Gregor Hrovat
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Vojtech Hruban
ERA Nymburk
(CZE-1)
13
Tomas Hruby
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Michal Hubalek
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Jimmie Lee Hunt
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Luka Igrutinovic
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Michal Ihring
Opava
(CZE-1)
1
Vlado Ilievski
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Matteo Imbro
U20 Italy
(Euro U20)
1
Hugo Invernizzi
U20 France
(Euro U20)
1
Ethan Jacobs
Prostejov
(CZE-1)
1
Marko Jagodic-Kuridza
ERA Nymburk
(CZE-1 PO)
3
Mouhammadou Jaiteh
U20 France
(Euro U20)
1
Milos Jankovic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Milan Jaros
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
2
Livio Jean-Charles
U20 France
(Euro U20)
1
Michal Jedovnicky
Basket Brno
(CZE-1)
2
Jiri Jelinek
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
13
Simon Jezek
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
1
Jan Jiricek
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
Usti nad Labem
(CZE-1)
18
Benjamin John
U20 France
(Euro U20)
1
Jakub Jokl
Basket Brno
(CZE-1)
2
Jahmal Jones
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
2
Anthony Jones
Basket Brno
(CZE-1)
1
Lyndon Jordan
Basket Brno
(CZE-1)
1
Igor Josipovic
USK Praha
(CZE-1)
4
Dru Joyce III
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Ludek Jurecka
NH Ostrava
(CZE-1)
Opava
(CZE-1)
16
Radek Jurka
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Martin Jurtom
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Jakub Kasa
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
Lions J. Hradec
(CZE-1)
14
Jiri Kaspar
USK Praha
(CZE-1)
1
Erjon Kastrati
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Willie Kemp
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Dana Kendrid
Usti nad Labem
(CZE-1)
3
Garrett Kerr
NH Ostrava
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
5
Gyorgy Kinter
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
6
Laimonas Kisielius
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Radim Klecka
Opava
(CZE-1)
13
Daniel Klimek
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Alain Koffi
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Ondrej Kohout
Prostejov
(CZE-1)
11
Jan Kolonicny
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Jan Koranda
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Vladyslav Koreniuk
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Kenneth Kornowski
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
4
Egor Koulechov
U20 Israel
(Euro U20)
1
Radovan Kouril
Prostejov
(CZE-1)
7
Murat Kozan
U20 France
(Euro U20)
1
Jan Kozina
Basket Brno
(CZE-1)
4
Jakub Krakovic
Usti nad Labem
(CZE-1)
Basket Brno
(CZE-1)
12
Radim Kramny
Opava
(CZE-1)
20
Jan Kratochvil
Prostejov
(CZE-1)
8
Michal Kremen
Basket Brno
(CZE-1)
1
Jan Krivanek
USK Praha
(CZE-1)
10
Martin Kriz
ERA Nymburk
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
11
Filip Kroutil
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
7
Nemanja Krstic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Matej Krusic
USK Praha
(CZE-1)
3
Aliaksandr Kudrautsau
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Ondrej Kukla
Opava
(CZE-1)
1
Maksym Kulon
Prostejov
(CZE-1)
1
Miroslav Kvapil
Opava
(CZE-1)
13
David Kyles
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
2
Jiri Kysela
Lions J. Hradec
(CZE-1)
2
Rait-Riivo Laane
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Marco Lagana
U20 Italy
(Euro U20)
1
Stephon Lamar
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Robert Landa
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
13
Aristide Landi
U20 Italy
(Euro U20)
1
Miha Lapornik
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Hernst Laroche
Usti nad Labem
(CZE-1)
Lions J. Hradec
(CZE-1)
6
Aliaksei Lashkevich
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Oldrich Lenhart
Basket Brno
(CZE-1)
1
Taavi Leok
U20 Estonia
(Euro U20)
1
Richard Lesko
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Vernon Lewis
Usti nad Labem
(CZE-1)
7
Jeremy Lewis
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
4
Stefan Licartovsky
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
9
Marek Licenik
Basket Brno
(CZE-1)
1
Lukas Linhart
BK ARMEX Decin
(CZE-1 PO)
5
Eric Lombardi
U20 Italy
(Euro U20)
1
Maksym Lutsenko
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Jan Lycka
Opava
(CZE-1)
8
Tom Maayan
U20 Israel
(Euro U20)
1
Tomas Macela
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
9
David Machac
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
14
Rasid Mahalbasic
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Michal Mares
USK Praha
(CZE-1)
13
Marek Mares
USK Praha
(CZE-1)
2
Petar Maric
Basket Brno
(CZE-1)
7
Ivan Marinkovic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Roman Marko
Prostejov
(CZE-1)
22
Thomas Massamba
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Igor Mayor
U20 Israel
(Euro U20)
1
De'Andre Mays
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Anthony McClain
Basket Brno
(CZE-1)
2
Chris McEachin
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Michael Medvecky
NH Ostrava
(CZE-1)
3
Kristen Meister
U20 Estonia
(Euro U20)
1
Adrian Melski
Lions J. Hradec
(CZE-1)
6
Rafael Menco
U20 Israel
(Euro U20)
1
Boris Meno
USK Praha
(CZE-1)
1
Mikita Meshcharakou
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Oliver Metsalu
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Hunter Mickelson
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Martin Miklosik
Opava
(CZE-1)
1
Nenad Miljenovic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Pavel Milos
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Djordje Milosevic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Nemanja Milosevic
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Jean-Michel Mipoka
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Kwamain Mitchell
Usti nad Labem
(CZE-1)
7
Ashton Mitchell
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Luka Mitrovic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Diego Monaldi
U20 Italy
(Euro U20)
1
Lubos Moravec
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
5
Pawel Mroz
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Tomas Mrvis
Prostejov
(CZE-1)
Levickí Patrioti
(CZE-1)
5
Corey Muirhead
NH Ostrava
(CZE-1)
3
Martin Muller
Basket Brno
(CZE-1)
4
Drew Naymick
ERA Nymburk
(CZE-1)
5
Marcus Neal
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Radek Necas
Prostejov
(CZE-1)
ERA Nymburk
(CZE-1)
19
David Nehoda
Basket Brno
(CZE-1)
5
Zdenek Nehyba
Basket Brno
(CZE-1)
1
Jakub Nemecek
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Mitja Nikolic Smrdelj
USK Praha
(CZE-1)
3
Josh Nofflet
Lions J. Hradec
(CZE-1)
2
Albert Nolen
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Michal Norwa
Basket Brno
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1 PO)
7
Pavel Novak
Lions J. Hradec
(CZE-1)
NH Ostrava
(CZE-1)
9
Martin Novak
Prostejov
(CZE-1)
Lions J. Hradec
(CZE-1)
9
Jakub Novak
Lions J. Hradec
(CZE-1)
2
Vojtech Novak
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Robert Nuber
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Salih Nuhanovic
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Rauno Nurger
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Elie Okobo
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Milan Oluic
NH Ostrava
(CZE-1)
1
Martin Paasoja
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Dylan Page
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Michal Palat
Opava
(CZE-1)
2
Lukas Palyza
ERA Nymburk
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1)
13
Dusan Pandula
Prostejov
(CZE-1)
12
Devin Patterson
Siauliai
(EU-3)
1
Miljan Pavkovic
ERA Nymburk
(CZE-1)
5
Ivo Pavlicik
Basket Brno
(CZE-1)
1
Jan Pavlik
Lions J. Hradec
(CZE-1)
4
Ladislav Pecka
Usti nad Labem
(CZE-1)
7
David Pekarek
Prostejov
(CZE-1)
1
Rostislav Pelikan
NH Ostrava
(CZE-1)
5
Ondrej Peterka
Prostejov
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
10
Martin Peterka
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Rytis Pipiras
Siauliai
(EU-3)
1
Antonin Pistecky
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Vincent Poirier
U20 France
(Euro U20)
1
David Pokorny
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Rudolf Polasek
Prostejov
(CZE-1)
3
Tomas Pomikalek
ERA Nymburk
(CZE-1)
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
13
Patrick Pope
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
6
Ivo Prachar
Basket Brno
(CZE-1)
3
Jaroslav Prasil
Prostejov
(CZE-1)
Basket Brno
(CZE-1)
13
Radek Pumprla
Basket Brno
(CZE-1)
3
Dejan Radulovic
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
James Rahon
Usti nad Labem
(CZE-1)
2
Derek Raivio
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Radoslav Rancik
ERA Nymburk
(CZE-1)
9
Chasson Randle
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Brad Reese
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Pavle Reljic
U20 Serbia
(Euro U20)
1
Mike Ringgold
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Donald Robinson
Lions J. Hradec
(CZE-1)
4
Antywane Robinson
Pau-Lacq-Orthez
(EU-3)
1
Taylor Rohde
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Matej Rojc
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Mitch Rolls
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Brett Roseboro
Prostejov
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
4
Lukas Rovensky
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
1
Tut Ruach
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Luka Rupnik
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Michele Ruzzier
U20 Italy
(Euro U20)
1
Sander Saare
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Donatas Sabeckis
Siauliai
(EU-3)
1
Petr Safarcik
USK Praha
(CZE-1)
5
Filip Sahan
Lions J. Hradec
(CZE-1)
2
Levell Sanders
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
6
Howard Sant-Roos
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Vladimir Sataric
Basket Brno
(CZE-1)
1
Mihkel Schleicher
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Jan Sebek
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Jakub Sedlak
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
5
Marek Sehnal
Prostejov
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
8
Ondrej Sehnal
USK Praha
(CZE-1)
3
Michael Semerad
Basket Brno
(CZE-1)
6
Aliaksandr Semianiuk
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Anatoliy Shundel
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Jeremy Simmons
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Chester Simmons
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Lukas Sindelar
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
7
Jakub Sirina
Opava
(CZE-1)
22
Ondrej Siska
Basket Brno
(CZE-1)
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
11
Lee Skinner
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
3
Jiri Slavik
USK Praha
(CZE-1)
12
Petr Slechta
Lions J. Hradec
(CZE-1)
6
Pavel Slezak
Prostejov
(CZE-1)
20
Marek Slunecko
Usti nad Labem
(CZE-1)
4
Filip Smid
Basket Brno
(CZE-1)
6
Vladyslav Smyrnov
U20 Ukraine
(Euro U20)
1
Ladislav Sokolovsky
Opava
(CZE-1)
ERA Nymburk
(CZE-1)
14
Or Solomon
U20 Israel
(Euro U20)
1
Michal Sotnar
USK Praha
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
8
Marek Soucek
Prostejov
(CZE-1)
1
Miroslav Soukup
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
10
Jiri Soula
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Jan Spacek
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
8
Jiri Stariat
USK Praha
(CZE-1)
1
Keith Steffeck
Usti nad Labem
(CZE-1)
7
David Steffel
Usti nad Labem
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1)
14
Lukas Stegbauer
Lions J. Hradec
(CZE-1)
7
Jan Stehlik
NH Ostrava
(CZE-1)
5
Jan Sterba
USK Praha
(CZE-1)
9
Lubos Stria
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
15
Petr Strnisko
Opava
(CZE-1)
1
Garrett Stutz
ERA Nymburk
(CZE-1)
2
Matej Svoboda
ERA Nymburk
(CZE-1)
3
Vilem Svoboda
USK Praha
(CZE-1)
3
Kamil Svrdlik
Prostejov
(CZE-1)
13
Martin Sykora
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
Levickí Patrioti
(CZE-1)
9
Dylan Talley
Prostejov
(CZE-1)
3
Tiit Talumaa
U20 Estonia
(Euro U20)
2
Mike Taylor
ERA Nymburk
(CZE-1)
1
Tomas Teply
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
12
Ernesto Tkachuk
U20 Ukraine
(Euro U20)
1
Jan Tomanec
Prostejov
(CZE-1)
7
Aleksandar Tomic
U20 Slovenia
(Euro U20)
1
Stefano Tonut
U20 Italy
(Euro U20)
1
Ladislav Toth
Opava
(CZE-1)
4
Brian Tracey
Lions J. Hradec
(CZE-1)
3
Daniel Truhlar
USK Praha
(CZE-1)
1
Anthony Tucker
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
4
Paul Turpin
U20 France
(Euro U20)
1
Jaroslav Tyrna
Usti nad Labem
(CZE-1)
1
Emanuel Ubilla
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
2
Pavel Ulyanko
Tsmoki-Minsk
(EU-3)
1
Roman Vach
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Martin Vanak
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
6
Julian Vaughn
ERA Nymburk
(CZE-1)
4
Kent-Kaarel Vene
U20 Estonia
(Euro U20)
1
Matej Venta
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
Prostejov
(CZE-1)
5
Clayton Vette
Usti nad Labem
(CZE-1)
4
Hordur Vilhjalmsson
ERA Nymburk
(CZE-1)
1
Krystof Vlcek
Opava
(CZE-1)
20
Michal Vocetka
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
USK Praha
(CZE-1)
12
Jozef Vojtek
Levickí Patrioti
(CZE-1)
1
Tomas Voslajer
Lions J. Hradec
(CZE-1)
11
Stanislav Votroubek
USK Praha
(CZE-1)
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
Usti nad Labem
(CZE-1)
12
Jere Vucica
DEKSTONE Turi Svitavy
(CZE-1)
1
Tomas Vyoral
BK ARMEX Decin
(CZE-1)
11
Martin Vyroubal
Basket Brno
(CZE-1)
1
Darius Washington
ERA Nymburk
(CZE-1)
1
Jiri Welsch
ERA Nymburk
(CZE-1)
10
Allen West
Siauliai
(EU-3)
1
Brison White
Lions J. Hradec
(CZE-1)
7
Joe Willman
NH Ostrava
(CZE-1)
4
Jeremiah Wilson
NH Ostrava
(CZE-1)
2
Cameron Wright
Lions J. Hradec
(CZE-1)
1
Roman Zachrla
Basket Brno
(CZE-1)
9
Sergiy Zagreba
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Adam Zampach
Usti nad Labem
(CZE-1)
9
Filip Zbranek
NH Ostrava
(CZE-1)
Opava
(CZE-1)
14
Illya Zhukovsky
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Danylo Zuikov
U20 Ukraine
(Euro U20)
2
Stanislav Zuzak
Lions J. Hradec
(CZE-1)
GEOSAN Kolin
(CZE-1)
11