All Leagues
NBA
WNBA
Olympics Women
Olympics Men
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Belarus
Belarus - Premier League
Teams
RCOP
Nazar Farkhadov
Nazar
Farkhadov
Opponents
-
-
-
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="269321" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Nazar Farkhadov has faced 127 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Stepan Abramovich
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Daniel Asmolovsky
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
7
Daniel Bakin
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
3
Denis Bakshaev
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
1
Vyacheslav Baranovsky
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
5
Egor Baranovsky
Brest Region
(BLR-1)
1
Alexander Baranovsky
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
1
Dmitriy Bezrychenko
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
Mogliev
(BLR-1)
3
Gleb Bigun
Brest Region
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
8
Anton Bliznyuk
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Andrei Bobkov
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
2
Aleksey Bochkar
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
6
Nikita Bogdel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
2
Alexander Borisenko
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
3
Dmitry Borisevich
Mogliev
(BLR-1)
6
Nikita Borodin
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
9
Artsiom Brashko
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
7
Viacheslav Buldyk
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
8
Egor Chesnov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
7
Aleksandr Chivel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
4
Daniil Chugaev
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
3
Kirill Chulkov
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
5
Oleg Dobromyslov
Mogliev
(BLR-1)
5
Ivan Dudchenko
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
9
Egor Dudov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Roman Dyrman
Brest Region
(BLR-1)
7
Georgy Fastov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
10
Sergey Fedorchuk
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Rostislav Fiyas
Grodno-93-GrGU
(BLR-1 PD)
2
Anton Gaidel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
4
Daniil Gilbo
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
1
Aleksandr Gogarev
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
6
Artem Golubev
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
1
Mikhail Golubko
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Timofey Gorbachev
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
3
Daniil Gorbachevskiy
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
10
Artem Govin
Brest Region
(BLR-1)
5
Alexander Grigorenko
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
2
Alexander Hryhorenko
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
4
Ivan Ignashin
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Danila Ilnitsky
Rubon Vitebsk II
(BLR-1 PD)
6
Nazar Ilyuschenko
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
3
Andrey Karpusyuk
Brest Region
(BLR-1)
3
Maksim Khantsevich
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
11
Dmitry Kharlamenkov
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
9
Mikhail Kharlamov
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
1
Daniil Kisel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
9
Ivan Knyazevich
Brest Region
(BLR-1)
1
Daniil Kolesnikov
Brest Region
(BLR-1)
2
Yaroslav Kolotovsky
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
4
Dmitry Kontsevich
Brest Region
(BLR-1)
2
Zakhar Koptelev
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
Mogliev
(BLR-1 PD)
3
Maksim Kopytski
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
10
Georgy Korolenok
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
4
Evgeniy Kovalchuk
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
1
Kirill Kozhenets
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Nikita Kudryavtsef
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
4
Vitaly Kurtsevich
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
10
Ilya Kustarnikov
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
11
Vladislav Lagodich
Brest Region
(BLR-1)
9
Ivan Litarnyi
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
10
Artemi Lyashuk
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
10
Rostislav Makavchik
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
3
Anton Makhanovskiy
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
10
Timur Matveenko
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
2
Nikita Mits
Brest Region
(BLR-1)
5
Nikita Mosar
Mogliev
(BLR-1)
4
Maxim Moskalchuk
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
11
David Mukete
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
5
Nikita Myts
Brest Region
(BLR-1)
4
Dmitriy Naumenko
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
3
Vasily Novik
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
1
Ivan Novikov
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
Mogliev
(BLR-1)
3
Alexander Oliferuk
Brest Region
(BLR-1)
10
Saveli Ovchinnikov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
6
Andrey Ozhgo
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
2
Mikhail Pakhryaev
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Daniil Petruchenko
Mogliev
(BLR-1)
2
Gleb Pipko
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
5
Ian Pobelustikov
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
4
Pavel Pogorelov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Ivan Polyakov
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
4
Artem Pototsky
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
4
Mikhail Poznyak
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
9
Kirill Prokopenko
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
3
Artem Puchko
Mogliev
(BLR-1)
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
9
Victor Rechkalov
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
2
Ivan Rekun
Brest Region
(BLR-1)
5
Mihail Rogaschuk
Brest Region
(BLR-1)
9
Kamil Safarov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
4
Konstantin Satsuk
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
1
Vladislav Satyrov
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
3
Evheniy Savostian
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
7
Pavel Semenov
Mogliev
(BLR-1)
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
8
Danyla Semenyuk
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Nikita Senchenko
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
4
Robert Sharkov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
6
Daniil Shcherbakov
Brest Region
(BLR-1)
5
Gleb Sherstobitov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
10
Aleksey Shevchenko
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
3
Artem Shevchenko
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
1
Kirill Shishlovsky
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
5
Anton Shkutnik
Brest Region
(BLR-1)
1
Kirill Shulkov
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
4
Andrey Shupov
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
4
Dmitry Shved
Brest Region
(BLR-1)
3
Daniel Sinkevich
Rubon Vitebsk II
(BLR-1)
6
Illia Sirotski
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
5
Andrey Skupov
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
4
Egor Stain
Borisfen Mogilev Youth
(BLR-1)
1
Evgeniy Starostenko
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Artem Suprun
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
2
Artem Tenyuta
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
4
Arseni Tugarinov
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
4
Artem Tur
Brest Region
(BLR-1)
5
Arseniy Verzhbitsky
Mogliev
(BLR-1)
6
Maxim Vitko
Brest Region
(BLR-1)
4
Danila Vitko
Brest Region
(BLR-1)
4
Ivan Yanochkin
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Denis Yarets
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Aleksandr Yasevich
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Ilya Yazykovych
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
2
Egor Yuriev
Mogliev
(BLR-1)
1
Dmitriy Zaharenkov
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
10
Nikita Zaitsev
Gomel Lynx Youth
(BLR-1)
3
Yanfei Zhang
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Egor Zhikh
Brest Region
(BLR-1)
1